Svatba v Lysicích

Každá žena chce být alespoň jednou v životě skutečnou princeznou. A každý muž chce svou vyvolenou učinit šťastnou.

Výjimečnost svatebního dne sama o sobě vybízí k výjimečnosti všeho a je skvělou příležitostí každé ženy, aby si splnila svůj dětský sen o krásných šatech, nádherných květinách, zámku a svém princi.

Zámků je ale spousta a času na objíždění každého jednoho, s mapou v ruce, zase tolik není. Portál svatba na zámku vyřeší tento problém za Vás a Vám tak zůstane třeba více času na výběr správného fotografa, dortu, nebo prostý odpočinek od všeho toho svatebního shonu.

Svatba na zámku je databází zámků, které nabízí své prostory pro svatební obřady. Díky jednoduchému filtru si můžete vybrat oblast České republiky, ve které svou svatbu chcete uspořádat a pak už jen projížděj nabídku konkrétních zámků či jiných objektů. Zároveň můžete ale také využít interaktivní mapu a procestovat prakticky celé Česko během chvilky na pár kliků. Mapa Vám zobrazuje místa, na kterých si svůj obřad můžete domluvit. Rozkliknutím připínáčku zjistíte přesný název a lokaci a dalším kliknutím se již dostáváte na detail samotného místa, kde najdete veškeré důležité informace o místě, dalších službách, kontaktech pro rezervaci a proklik na stránky konkrétního místa.

Svatba na zámku

Svatba na zámku ale nabízí mnohem více, než jen nalezení perfektního místa pro Váš svatební den.

Přehled fotografů, dalších svatebních služeb a blog se zajímavostmi, tipy a novinkami najdete v horním menu. Pokud Vy sami navíc nabízíte služby, které mohou pomoct dotáhnout něčí svatební den k naprosté dokonalosti, neváhejte využít záložku Kontakt a své služby nabídnout světu.

Svatba na zámku

Pro zvěčnění svého šťastného dne se neváhejte na mě obrátit a vybrat si ze základní nabídky balíčků nebo společně vytvořme balíček Vám přímo na míru. Dopřejte si svou vlastní pohádku!