Fotografie nemovitostí

Při prodeji jsou kvalitní fotografie nemovitostí často opomíjenou záležitostí. A to jak samotnými prodávajícími, tak i realitními makléři.
Zamyslete se na jakém základě si případní zájemci budou na internetu vybírat váš inzerát. V první řadě je to kvalitní fotografická prezentace interiéru a exteriéru vaší nemovitosti. Pokud prodáváte dům nebo byt v řádu milionů, určitě se vám vyplatí investovat do prezentace. Samotný prodej bude následně podstatně jednodušší a také ziskovější.

Proč si vybrat mé služby?

Na rozdíl od většiny lidí a společností, zabývajícími se home staging, já jsem v prvé řadě fotograf. Z toho plyne, že nechci Váš dům změnit k nepoznání. Chci rychle a kvalitně udělat krásné fotografie. Ty vám umožní prodat nemovitost v co nejkratší době a s co největším ziskem.

Pro náročnější zákazníky

Potřebujete fotografie vámi navrženého nebo realizovaného interiéru v té nejlepší kvalitě? Nebo snímky vaší provozovny? Do katalogu nebo na web? Pak si přečtěte článek v níže uvedeném odkazu.

Podrobnosti

Při domluvě na termínu s Vámi automaticky proberu jak nemovitost co nejlépe připravit k focení. Aranžmá s Vámi následně doladím na místě.

Samotné focení trvá od 1 do 2 hodin v závislosti na velikosti nemovitosti.

Při focení pravděpodobně budeme přesouvat drobnější předměty, případně menší nábytek. Proto se připravte, že budu potřebovat drobnou pomoc z Vaší strany

Po focení obdržíte zpravidla 1 až 3 fotografie každé místnosti a 2 až 5 fotografií exteriéru nemovitosti.

Základní cena fotografie nemovitosti je 3000,- Kč za nafocení bytu nebo menšího domu. Pro bližší informace mě kontaktujte

Napište mi

Ukázka prací

Reference

Fotografie nemovitostí
Komerční fotografie