Business portrét

Business portret

V době sociálních sítí, CRM a firemních webů je business portrét jedním z nejdůležitějších prostředků Vaší prezentace. Je vaší vizitkou v pracovním světě, rozhoduje o budoucích zakázkách nebo o nových pracovních příležitostech.

Věnujte mu pozornost

Společně vytvoříme business portrét, který bude přesně dle Vašich představ a přání. Umožní Vám, prezentovat se na úrovni, kterou si zasloužíte. Vždy s Vámi proberu účel portrétu a plně mu přizpůsobím focení tak, aby výsledná fotografie plně vyhovovala Vašim potřebám.

Na focení se snažím vytvořit uvolněnou a přátelskou atmosféru, která se pak odráží v samotných snímcích. Pokud se necítíte příjemně, nebudete tak vypadat ani na fotografiích.

Firemní portrét

Individuální přístup ke klientovy je pro řadu firem klíčový. Jedním z kroků je pořídit profesionální business portrét pro Vaše kolegy. Vždy s Vámi projdu požadavky na fotografie a následně jim přizpůsobím celé focení. Získáte profesionální fotografie přesně na míru. Tyto portréty můžete následně použít na webových stránkách, v podpisu mailu, CRM, na vizitky a pro marketingové a PR materiály.

Profesionální přístup je samozřejmostí. S focením business portrétů mám řadu zkušeností, proto Vás focením krok po kroku provedu. Poradím co na sebe, řeknu jak si před fotoaparátem stoupnout a jak se tvářit.
Navíc se  vždy snažím, aby na focení byla dobrá nálada a žádný stres. I když Vám to třeba nepřijde, ale na fotografiích to je následně vidět.

Místo pro focení business portrétu

Fotit lze samozřejmě v mém soukromém ateliéru v Brně. Je zde příjemné a klidné prostředí ideální pro vznik fotografií.

Přímo ve Vaší firmě. Ideální varianta pro větší firmy nebo časově vytížené kolegy.

V exteriéru nebo jiném vhodné prostředí vzhledem k účelu fotografie.

Cena

1 fotografie

700,- Kč

5 a více fotografií

350,- Kč

Focení u Vás

+500,- Kč

Focení mimo Brno

+4,- Kč

Reference

Komerční fotografie
Reportážní fotografie Brno
Komerční fotografie
Produktová fotografie Brno