Fotografické služby pro firmy a podnikatele na jednom místě

Business portrét

V době sociálních sítí, CRM a firemních webů je business portrét jedním z nejdůležitějších prostředků Vaší prezentace. Je vaší vizitkou v pracovním světě, rozhoduje o budoucích zakázkách nebo o nových pracovních příležitostech.

Reklamní fotografie

Fotografie je dnes jednou z nejdůležitějších komunikačních forem se zákazníkem. Proto jsou na ni kladeny velké nároky. Ať jste start-up, střední firma nebo nadnárodní společnost, vždy vám pomohu získat náskok před konkurencí.

Produktová fotografie

Produktová fotografie je základem každého e-shopu, katalogu nebo stránky zaměřené na prodej a propagaci výrobků. Její kvalita do značné míry rozhoduje o úspěchu a prodejích daného produktu a v neposlední řadě i o úspěchu celé firmy. Ne nadarmo se říká, že první dojem je nejdůležitější.

Reportážní fotografie

Ať vystavujete na mezinárodním veletrhu nebo pořádáte firemní akci, vždy Vám díky svým zkušenostem, profesionálnímu vybavení, postřehu a 100% nasazení pořídím perfektní fotografie vystihující atmosféru události. Neunikne mi žádný důležitý okamžik.

Fotografie nemovitostí

Při prodeji jsou kvalitní fotografie nemovitostí často opomíjenou záležitostí. A to jak samotnými prodávajícími, tak i realitními makléři.