Daniela si vytyčila velký úkol, který vám sama níže přiblíží. Já jen uvedu, že fotografie si Daniela objednala pro jejího sponzora KILPI a Kilpi Racing Team. Samotné focení probíhalo v srpnu a venkovní teplota byla přes 30°C. V ateliéru, kde jsme fotili kompletní výbavu bylo stupňů ještě víc 😀

7summits Daniela Kroulíková

O Daniele

Již od malička jsem se věnovala sportu, především atletice, šplhu a boulderingu. Ke sportovním aktivitám mě vedli již rodiče, kteří mě jakou malou nutili k horským túrám, atletice a celkově aktivnímu životnímu stylu. Lezení po skalách mě fascinuje od raného dětství, kdy jsem se svým otcem často navštěvovala Prachovské skály a Toulovcovy Maštale. Převážně lezectví se věnuji již přes 10 let.

Procestovala jsem Asii, Indonésii, Indii a převážnou část evropských států. Právě na těchto cestách jsem objevila svou pravou, dlouho skrývanou vášeň. Jsou to místa, kam se ne každý člověk odváží – nejenom hory, ale i hlubiny moře. Na mých cestách jsem složila potápěčský kurz, který mě opravňuje jít do hloubky až 31 metrů. Na ostrovech, jako jsou Jáva, Lombok, Bali či Srí Lanka, se nachází mnoho pohoří a sopek, které jsem se rozhodla prozkoumat. Díky desítkám hor jsem zlepšila své lezecké zkušenosti nad 3.000 metrů. Při návštěvě Vietnamu jsem poznala svého současného přítele Samuela, jenž je bývalým členem Royal Marine Commando, které je uznávané jako jedno z elitních komand s nejnáročnější přípravou ve světě. Sdílíme společnou lásku k horám, proto jsme se rozhodli navštívit Everest Basecamp.

Mým snem a cílem je v rámci projektu 7 Summits zdolat vrcholy sedmi kontinentů, včetně nejvyšší hory Mount Everest, který doposud zdolali pouze 4 Češi, z toho zatím pouze jediná žena – Renata Chlumská – rozená ve Švédsku. V případě, že by se to podařilo i mně, budu první Češkou, která zdolala korunu planety.