Jak glamour focení probíhá?

Styl

Společně se domluvíme na tématu a místě glamour focení a ujasníme si, co k danému focení budete potřebovat a na co se připravit

Vizáž

K focení je možné přizvat profesionální vizážistku, která Vás nalíčí dle Vašich představ

Termín

Vždy se maximálně přizpůsobím Vašim možnostem

Focení

Podle domluvy proběhne focení buď u mě v atelieru, nebo na jiném předem zvoleném místě

Výběr

Zabezpečeně přes internet nebo na DVD obdržíte náhledy všech fotografií, z nichž si vyberete finální fotografie pro úpravu

Výsledek

Zhruba dvou týdnů od výběru máte k dispozici hotové fotografie v digitální podobě.

Kde můžeme glamour focení uskutečnit?

Fotoateliér

Ateliér

Komfortní místo pro glamour fotografii. V mém soukromém ateliéru naleznete vše pro vaše pohodlí a samozřejmě plně profesionální fotografické vybavení.

Glamour focení

Exteriér

Svůdné fotky nevznikají jen v ateliéru. Příroda vytváří unikátní scenerii, která dodá fotografiím jistou originalitu a odvahu.

Glamour focení

Interiér

Přirozené světlo v interiéru nádherně vytváří atmosféru fotografie. Fotit lze u Vás doma, v hotelovém pokoji nebo u mě v ateliéru. Prostě kdekoliv kde je smyslné prostředí.

Kolik to stojí?

Mini balíček

800,-Kč,-Kč

  • 0,5-1 hodina focení
  • 50-100 neupravených fotografií
  • 2 upravené fotografie

Standard balíček

1500,-Kč

  • 1-2 hodiny focení
  • 100-200 neupravených fotografií
  • 5 upravené fotografie

Maxi balíček

2500,-Kč

  • 2-3 hodiny focení
  • 150-300 neupravených fotografií
  • 10 upravených fotografie

Často kladené otázky

Budou mé fotografie někde zveřejněny?

NE.Snímky jsou jen Vaše a jen Vy si rozhodujete o jejich případném zveřejnění. Fotografie v BLOGu jsou zveřejněny jen se souhlasem focených osob.

Co si mám vzít s sebou?

Na glamour focení je ideální vzít si s sebou alespoň dva komplety spodního prádla. Vždy se snažte v rámci jednoho kompletu barevně a stylově sladit jednotlivé kousky oblečení. Nezapomeňte ani na doplňky, které mohou být výraznější. Malé náušnice nebo řetízek na fotce lehce zanikne.

Obecně si klidně vezměte oblečení a doplňků více. Je lepší mít kousek oblečení navíc a nepoužít jej, než ho nemít a pak zjistit, že by se na fotografii hodil.

Nezapomínejte ani na obuv. Je dobré mít alespoň jedny boty na vysokém podpatku.

Vyplatí se vizážistka?

Fotomake-up se od klasického denního líčení v mnohém liší. Například fotografické blesky zjemňují líčení, které není na snímcích tak výrazné jako pod běžným světlem. S tímto a s mnohými dalšími záludnostmi vizážistky už počítají a proto je výsledek vždy 100%. Pokud vizážistka upraví i vlasy, celkový dojem z fotografie se posune o úroveň výše.

Na focení s vizážistkou přijďte prosím nenalíčená. Pokud bude vizážistka upravovat i vlasy, tak si je v den focení nemyjte.

Čas a termín focení?

Vždy záleží na vašich časových možnostech. Lze fotit ve všední den, jak v průběhu pracovní doby, tak ve večerních hodinách. Lze se domluvit i na víkendu. Ty však bývají nejobsazenější.

Jak dlouho trvá focení?

Pokud je na focení vizážistka, je k celkovému času potřeba přičíst půl hodiny až hodinu na líčení. Pak se čas focení odvíjí od zvoleného balíčku, viz ceník. Záleží i na zvoleném tématu. Pokud třeba zkombinujeme dohromady portrétní focení a glamour v pokojové stylizaci, může focení klidně trvat 3 hodiny.

V jaké formě dostanu fotografie?

Fotografie dodávám standardně v digitální formě, zabezpečeně přes internetové uložiště. Mohu je předat i na DVD.

V případě zájmu pro Vás zajistím i tisk fotografií. Cena tisku se pak odvíjí od velikosti a počtu fotografií. Nejde se však o žádné velké peníze. Pro příklad fotografie 10×15 cm stojí 5,- Kč.